Oferta usług graficznych

System reklamy Test

Oferta usług graficznych

Banery reklamowe – to doskonała forma promocji Państwa działalności, na łamach stron internetowych. Banery są internetowymi odpowiednikami miejskich billboardów. Ich funkcja jest więc identyczna, ale możliwości znacznie większe. Baner reklamowy odnosi się bezpośrednio do Twojej strony internetowej, zapewniając potencjalnym klientom natychmiastowy dostęp do informacji zawartych na stronie.

Software. Niemal każdy program potrzebuje designu graficznego. Jest to zadanie skomplikowane, gdyż zawarte w oprogramowaniu ilustracje, dla uzyskania zadowalającego rezultatu – powinny być animowane. Doskonała znajomość oprogramowania Adobe Flash, pozwala nam na wprowadzenie każdej animacji w ruch, późniejsze zapisanie jej w formie tzw. „sprite’ów”, stanowiących serię poszczególnych klatek animacji.

Newsletter jest doskonałą formą kampanii reklamowej, przypominania klientom firmy o jej istnieniu, pozwala prezentowanie najnowszych usług i produktów. Nasi graficy trudnią się w kompleksowym tworzeniu wiadomości Newsletter, uwzględniając design graficzny, zdjęcia, a nawet treść elektronicznego listu.

Serwisy społecznościowe, takie jak Facebook, Myspace i Youtube, pozwalają na ograniczoną modyfikację graficznego designu. Spraw aby Twój profil się wyróżniał! Portale społecznościowe przyciągają niezliczone ilości internautów. Wykorzystaj ich potencjał!

Prezentacje multimedialne, są w dzisiejszych czasach powszechną częścią wystąpień publicznych. Towarzyszą one wykładom uniwersyteckim, prezentacjom biznesowym, wszelkiego rodzaju inauguracjom, czy nawet występom artystycznym. Zakres ich zastosowania jest nieskończony, ale stworzenie profesjonalnej prezentacji nie należy do łatwych zadań. Zdejmij ciężar ze swoich barków, zdaj się na profesjonalistów!

Nie jest to pełna oferta usług graficznych! Więcej informacji na temat poligraficznych usług firmy, znajdziesz pod tym linkiem!