System reklamy Test

Poligrafia

Poligrafia, to dziedzina techniki obejmująca w swoim obszarze wszelkie procesy dążące do wytworzenia druku. Pierwszym procesem jest projekt. Nasi graficy, po szczegółowej konsultacji ze zleceniodawcą, opracowują prowizoryczny wzorzec, który następnie poddawany jest licznym obróbkom, aż do momentu uzyskania zadowalającego efektu. Czas realizacji, warunkuje więc wielkość zlecenia, oraz forma danego projektu.

Następnym etapem jest wdrożenie tekstu. Ważne jest, aby stanowił on integralną część założenia, aby nie odcinał się zupełnie od graficznego tła, ale wchodził z nim w swoistą symbiozę.
Zalecamy naszym klientom, powierzenie pracy nad treścią naszym specjalistom. Wystarczą nam najbardziej istotne dane – słowa klucze, by na ich podstawie skomponować atrakcyjną treść.

Tak przygotowany projekt, gotowy jest do druku. Zapewniamy naszym klientom, wyłącznie wysoką jakość wydruków, różnorodność formatów i form. Oznacza to, że plakaty wydrukowane będą na śliskim, foliowym papierze, kartki kalendarzy złączone będą w całość , a wydrukowane na grubym materiale wizytówki, odznaczały się będą wytrzymałością i długowiecznością.