Postaw na fachową pomoc

System reklamy Test

Postaw na fachową pomoc

Koniec pracy nad stroną internetową, oznacza początek formalności związanych z ulokowaniem jej w sieci. Nasza agencja dopełni ich za Ciebie, zajmując się rejestracją dogodnej domeny, oraz wykupieniem miejsca na serwerze.

Domena, to innymi słowy adres strony internetowej. Każda firma zabiega o to, żeby adres był łatwy do zapamiętania, oraz odnosił się bezpośrednio do nazwy firmy. Nie chodzi jednak wyłącznie o względy pragmatyczne. Dobry adres to świadectwo prestiżu firmy. Powierzając naszej agencji rejestrację domeny, mają Państwo gwarancję poprawnie przeprowadzonej usługi.

Hosting, to wirtualna przestrzeń internetu, ulokowana na twardym dysku serwera. Na przestrzeni takiej, umieścić można dowolne dane: stronę internetową, wirtualny sklep, konta email, czy forum internetowe. Dobry hosting charakteryzuje się odpowiednią ilością miejsca, oraz szybkim transferem danych. Doświadczeni latami w branży informatycznej, pomożemy Ci wybrać i wykupić usługi hostingowe, optymalnie spełniające zadanie obsługiwania Twojej strony internetowej.