Postaw na kompleksowość

System reklamy Test

Postaw na kompleksowość

Projektowanie strony internetowej, to żmudny, czasochłonny proces, wymagający wiedzy i doświadczenia w dziedzinie informatyki, programowania, oraz obróbki graficznej. Tak duże spektrum zadań, niejednokrotnie wymaga od zleceniodawcy zaangażowania do projektu specjalistów różnych dziedzin, kooperacji obcych sobie firm. Efektem tego, jest zwiększenie kosztów oraz wydłużenie czasu pracy nad projektem.

Nasza firma – wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, oferuje usługi kompleksowe. Oznacza to, że zajmujemy się znacznie więcej, niżeli samym projektowaniem. Wyposażymy Twoją stronę w piękną grafikę, atrakcyjną, obszerną treść; umieścimy ją na serwerze, oraz pomożemy w dopełnieniu formalności związanych z rejestracją domeny. Wszystko w ramach jednej umowy!

Współpraca z klientem, zaczyna się od przeprowadzenia rozmowy, mającej na celu zbadanie profilu firmy, oraz oczekiwań klienta wobec planowanego projektu. W trakcie rozmowy, nasz konsultant zaprezentuje Państwu przykładowe projekty prac wykonanych przez nas w przeszłości; w zależności od Państwa zainteresowania – zaproponuje projekty identyfikacji wizualnej, stron internetowych, bądź materiałów reklamowych.

Następnym etapem pracy naszych specjalistów jest zbudowanie bazy graficznej, obejmującej materiały dostarczone, lub zlecone nam przez klienta. Firmom zalecamy dostarczenie własnych fotografii, przedstawiających placówkę firmy, jej produkty, oraz personel. Zdjęcia personalizują firmę, nadają jej realnego, przyjaznego wymiaru, zwiększając tym samym zaufanie jej potencjalnych klientów.

Kiedy formalności zostaną dopełnione, nasi programiści i graficy zaczynają pracę nad budową projektu. W wypadku strony internetowej, mają oni pierwszeństwo przed grafikami, którzy dostosowują swoją wizję – zarówno względem profilu firmy – jak i szkieletu skonstruowanego przez programistów. Wszystko to odbywa się w ramach jednej agencji, dzięki czemu pracownicy mogą wymieniać się zdaniem, konsultować na temat aktualnego zadania.