Postaw na świeżość

System reklamy Test

Postaw na świeżość

Nie od dziś wiadomo, że kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorcy, jest stały kontakt z klientem. Każda profesjonalna firma dba o to, aby jej klienci na bieżąco informowani byli o postępach w jej rozwoju, o nowościach, promocjach, oraz sukcesach. Wiecznie rozwijająca się, świeża strona internetowa, świadczy o profesjonalizmie i prestiżu firmy – niczym świeżo skoszony trawnik przed fasadą jej placówki.

W ramach kompleksowości usług, oferujemy naszym klientom stałą pieczę nad zawartością ich strony internetowej. Oznacza to pracę nad administracją oraz modernizacją istniejących już witryn – ciągłe wprowadzanie zmian, ulepszeń, bądź nowości; dbanie o doskonały stan techniczny oraz wieczną świeżość publikowanych treści.

Rewolucyjny, błyskawiczny rozwój technologii informatycznej, bezlitośnie przyczynia się do przeterminowania stron o kilkuletnim stażu. Z upływem lat, nawet najbardziej urokliwe strony, tracą na atrakcyjności, pozostawiając po sobie świadectwo zaniedbania ze strony firmy. Nie pozwól by to się stało!

Modernizacja strony, jest ofertą kierowaną również do klientów posiadających strony internetowe wykonane przez inne agencje. Postępując według zaleceń naszych zleceniodawców, nadajemy stronom nowy, świeży wygląd, jednocześnie zachowując treść, oraz nazwę domeny. Wspomnieć należy również, że koszt modernizacji jest zawsze niższy od projektu nowej strony. Do dyspozycji mamy już bowiem istniejącą grafikę, serwer i domenę; wykorzystać możemy istniejącą treść, zdjęcia, oraz bazy danych.

Dzięki stałemu dostępowi do serwerów, oferujemy naszym klientom możliwość momentalnej aktualizacji ich witryn. W zależności od zleconego zadania – może to trwać nawet kilka minut! Wystarczy jeden telefon, lub przesłanie treści na skrzynkę pocztową naszej agencji, aby zmiany zostały wdrożone w życie.

Zachęcamy do kontaktu z naszym personelem! Nasi pracownicy osobiście wyjaśnią Państwu udogodnienia wynikające z modernizacji i aktualizacji strony, poinformują o zakresie możliwych do przeprowadzenia zmian, oraz wykonają hipotetyczną wycenę realizacji.