Strony internetowe

Strona internetowa odzwierciedlać powinna pozytywne oblicze Twojej firmy, zespołu, bądź pasji. Jej zadaniem jest zachęcanie klientów do korzystania z Twoich usług, nabywania Twoich produktów. Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy; sprawimy, aby była jej godna!

Strona internetowa, to doskonałą wizytówka Twojej firmy! Jej treść, wygląd, oraz adres, są świadectwem prestiżu; właśnie dlatego tak ważne jest, by prezentowała się ona jak najlepiej. W zapomnienie odeszły już książki telefoniczne. Badania wskazują, że ponad 90% ankietowanych, w poszukiwaniu hydraulika, malarza, adwokata, czy designera, korzysta właśnie z internetu. Pozwól się znaleźć!

Kompleksowe zaprojektowanie strony internetowej:

Nasza firma – wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, oferuje usługi kompleksowe. Oznacza to, że zajmujemy się znacznie więcej, niżeli samym projektowaniem. Wyposażymy Twoją stronę w piękną grafikę, atrakcyjną, obszerną treść; umieścimy ją na serwerze, oraz pomożemy w dopełnieniu formalności związanych z rejestracją domeny. Wszystko w ramach jednej umowy!

od 1000 zł

Współpraca z klientem, zaczyna się od przeprowadzenia rozmowy, mającej na celu zbadanie profilu firmy, oraz oczekiwań klienta wobec planowanego projektu. W trakcie rozmowy, nasz konsultant zaprezentuje Państwu przykładowe projekty prac wykonanych przez nas w przeszłości; w zależności od Państwa zainteresowania – zaproponuje projekty identyfikacji wizualnej, stron internetowych, bądź materiałów reklamowych.

Następnym etapem pracy naszych specjalistów jest zbudowanie bazy graficznej, obejmującej materiały dostarczone, lub zlecone nam przez klienta. Firmom zalecamy dostarczenie własnych fotografii, przedstawiających placówkę firmy, jej produkty, oraz personel. Zdjęcia personalizują firmę, nadają jej realnego, przyjaznego wymiaru, zwiększając tym samym zaufanie jej potencjalnych klientów.

Kiedy formalności zostaną dopełnione, nasi programiści i graficy zaczynają pracę nad budową projektu. W wypadku strony internetowej, mają oni pierwszeństwo przed grafikami, którzy dostosowują swoją wizję – zarówno względem profilu firmy – jak i szkieletu skonstruowanego przez programistów. Wszystko to odbywa się w ramach jednej agencji, dzięki czemu pracownicy mogą wymieniać się zdaniem, konsultować na temat aktualnego zadania.

Usługi dodatkowe:

Dopełnienie formalności związanych z rejestracją domeny i hostingiem:

od 100 zł

Modernizacja strony internetowej

od 300 zł

Administracja – dodanie nowych zdjęć, postów:

od 30 zł

Zaopatrzenie strony w treść:

od 5 zł. / 1000 znaków

Chcesz wiedzieć więcej?